Pat Murphy

fi

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Pat Murphy

Jakość:

Artykuł „Pat Murphy“ w fińskiej Wikipedii posiada 14.7 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 3 przypisy oraz 1 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (fińskiej).

Od czasu utworzenia artykułu "Pat Murphy" jego treść była napisana przez 3 zarejestrowanych użytkowników fińskiej Wikipedii oraz edytowana przez 235 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 9 razy w fińskiej Wikipedii oraz cytowany 1300 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Fiński): Nr 4274 we wrześniu 2019 roku
  • Globalny: Nr 40003 w lipcu 2025 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Fiński): Nr 249947 we wrześniu 2019 roku
  • Globalny: Nr 952025 w październiku 2011 roku

Dla danego artykułu znaleziono 14 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Pat Murphy (writer)
37.0798
2Rosyjski (ru)
Мерфи, Пат
34.2275
3Hiszpański (es)
Pat Murphy
34.0105
4Ukraiński (uk)
Пет Мерфі
32.4599
5Rumuński (ro)
Pat Murphy
30.9125
6Szwedzki (sv)
Pat Murphy
24.7178
7Arabski (ar)
بات ميرفي (كاتبة)
24.0158
8Włoski (it)
Pat Murphy (scrittrice)
18.4911
9Fiński (fi)
Pat Murphy
14.7372
10Francuski (fr)
Pat Murphy (romancière)
13.4886
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Pat Murphy" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Pat Murphy (writer)
92 129
2Rosyjski (ru)
Мерфи, Пат
20 072
3Japoński (ja)
パット・マーフィー
9 721
4Polski (pl)
Pat Murphy
7 262
5Niemiecki (de)
Pat Murphy (Autorin)
4 878
6Niderlandzki (nl)
Pat Murphy (auteur)
2 954
7Francuski (fr)
Pat Murphy (romancière)
2 732
8Rumuński (ro)
Pat Murphy
2 464
9Szwedzki (sv)
Pat Murphy
2 446
10Włoski (it)
Pat Murphy (scrittrice)
1 262
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Pat Murphy" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Pat Murphy (writer)
391
2Rosyjski (ru)
Мерфи, Пат
31
3Francuski (fr)
Pat Murphy (romancière)
27
4Japoński (ja)
パット・マーフィー
26
5Hiszpański (es)
Pat Murphy
18
6Włoski (it)
Pat Murphy (scrittrice)
13
7Niemiecki (de)
Pat Murphy (Autorin)
12
8Rumuński (ro)
Pat Murphy
9
9Polski (pl)
Pat Murphy
7
10Szwedzki (sv)
Pat Murphy
6
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Pat Murphy" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Pat Murphy (writer)
73
2Niemiecki (de)
Pat Murphy (Autorin)
33
3Francuski (fr)
Pat Murphy (romancière)
24
4Niderlandzki (nl)
Pat Murphy (auteur)
24
5Rosyjski (ru)
Мерфи, Пат
23
6Ukraiński (uk)
Пет Мерфі
14
7Włoski (it)
Pat Murphy (scrittrice)
10
8Japoński (ja)
パット・マーフィー
10
9Szwedzki (sv)
Pat Murphy
8
10Polski (pl)
Pat Murphy
6
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Pat Murphy" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Arabski (ar)
بات ميرفي (كاتبة)
1
2Hiszpański (es)
Pat Murphy
1
3Niemiecki (de)
Pat Murphy (Autorin)
0
4Angielski (en)
Pat Murphy (writer)
0
5Fiński (fi)
Pat Murphy
0
6Francuski (fr)
Pat Murphy (romancière)
0
7Włoski (it)
Pat Murphy (scrittrice)
0
8Japoński (ja)
パット・マーフィー
0
9Niderlandzki (nl)
Pat Murphy (auteur)
0
10Polski (pl)
Pat Murphy
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Pat Murphy" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
Pat Murphy (writer)
489
2Francuski (fr)
Pat Murphy (romancière)
388
3Rosyjski (ru)
Мерфи, Пат
92
4Rumuński (ro)
Pat Murphy
67
5Ukraiński (uk)
Пет Мерфі
66
6Włoski (it)
Pat Murphy (scrittrice)
56
7Japoński (ja)
パット・マーフィー
47
8Niemiecki (de)
Pat Murphy (Autorin)
28
9Polski (pl)
Pat Murphy
19
10Hiszpański (es)
Pat Murphy
18
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Fiński:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Fiński:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Fiński:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Fiński:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Fiński:
Globalnie:
Cytowania:
Fiński:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
بات ميرفي (كاتبة)
deNiemiecki
Pat Murphy (Autorin)
enAngielski
Pat Murphy (writer)
esHiszpański
Pat Murphy
fiFiński
Pat Murphy
frFrancuski
Pat Murphy (romancière)
itWłoski
Pat Murphy (scrittrice)
jaJapoński
パット・マーフィー
nlNiderlandzki
Pat Murphy (auteur)
plPolski
Pat Murphy
roRumuński
Pat Murphy
ruRosyjski
Мерфи, Пат
svSzwedzki
Pat Murphy
ukUkraiński
Пет Мерфі

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Fiński:
Nr 249947
09.2019
Globalny:
Nr 952025
10.2011

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Fiński:
Nr 4274
09.2019
Globalny:
Nr 40003
07.2025

Historia rankingu ZA lokalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W fińskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Kongon demokraattinen tasavalta, Senegal, Erling Braut Haaland, Kongon tasavalta, Harry Kane, Jalkapallon maailmanmestaruuskilpailut 2026, Jalkapallon maailmanmestaruuskilpailut, Romelu Lukaku, Kylian Mbappé, Norsunluurannikko.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji